Agroturystyka "Pod lipą"

Agroturystyka "Pod lipą"
Chłopków 47
23-450 Frampol
info@podlipa.net

Opis obiektu

Zapraszamy do wypoczynku w naszym dużym domu - w całości przygotowanym z myślą o naszych gościach. Mamy do zaoferowania 5 pokoi, 4 łazienki, bardzo dużą salę oraz kuchnię. Kuchnia jest w pełni wyposażona. Na sali mamy niemal kino - 50" telewizor.

W naszej ofercie znajduję się również możliwość wyżywienia, nasza kucharka przygotowuje je z domowych produktów i zapewniamy że zna się na fachu prawie jak Makłowicz. Hitem według naszych gości jest chleb wypiekany z regionalnej receptury oraz nie inaczej przygotowana wędlina. Świeże jaja czy warzywa to oczywistość, ale dysponujemy również wędzarnią z której zapachy wyrobów urozmaicą Wam wieczorne rozmowy - a nasza duża sala pozwoli nam zorganizować na wysokim poziomie, spotkanie przyjaciół większej ilości osób.

Pokoje

W naszym gospodarstwie znajduje się 20 miejsc noclegowych w 5 pokojach, do dyspozycji gości są 4 przestronne łazienki, kuchnia z pełnym wyposażeniem, 300m2 salon z kominkiem i 50” TV. Dla utalentowanych oddajemy pianino na którym przy rodzinnych, czy przyjacielskich spotkaniach można hałasować do woli.

Okolica

Okolica domu to duże zielone podwórko z licznymi drzewami rosnącymi wokoło domu. Wśród nich jest również wielka, aż 400-letnia lipa. Jest to zarejestrowany pomnik przyrody. W okresie kwitnienia wypełnia aromatem otaczającą przestrzeń. Napój z kwiatów lipy, który możemy przygotować wraz z gośćmi podnosi odporność organizmu i leczy schorzenia górnych dróg oddechowych. Mali wędkarze mogą spróbować swoich sił w okolicznym stawie lub pograć w piłkę na boisku, które mieści się tuż obok domu.

Chłopków położony jest na Roztoczu Zachodnim, stąd też blisko od nas do: Zamościa z piękną starówką, Szczebrzeszyna ze znanym w całym kraju chrząszczem, Zwierzyńca z kościołem na wodzie oraz jednym z najstarszych w Polsce -1806r.- browarem Zwierzyniec, Radecznicy z sanktuarium oraz kapliczką św. Antoniego, Sąsiadki z pozostałościami po starym grodzie czy Lwowa, do którego można wybrać się na jednodniową wycieczkę z biurem podróży z Zamościa.

Spokojna i bezpieczna okolica sprzyja bliższym i dalszym wyprawom rowerowym, dla chętnych znajdzie się rower, ale i według potrzeby przewodnik po lessowych wąwozach, gdzie najlepiej wiosną lub jesienią spróbujemy grzybobrania.

W bardzo bliskim sąsiedztwie domu znajdują się:
- ciekawe trasy rowerowe i piesze z urozmaiconą rzeźbą terenu
- staw z możliwością połowu ryb
- cicha i spokojna okolica
- niespotykanie czyste powietrze
- możliwość obserwowania dzikich zwierząt
- wręcz wymarzone tereny do uprawiania nordic walking

Galeria