Redakcja

Serwis WrotaRoztocza.pl powstał z inicjatywy kilku mieszkańców tej krainy. Dostrzegamy potencjał w miejscu, w którym mieszkamy i chcemy go promować. Prezentując z innej perspektywy zabytki znane wszystkim doskonale, a także miejsca wymazane z kart historii. Naszym celem jest stworzenie bazy wiedzy, która zadowoli turystów o różnych priorytetach.

Na Roztoczu wciąż można znaleźć miejsca, którym daleko do gwarnych, mimo że w sezonie agroturystyka cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Każdy przecież, stara się uciec od miejskiego zgiełku. Baza naszej wiedzy wynika nie tylko z przestudiowania wielu dostępnych przewodników o Roztoczu, ale z faktu, że byliśmy wielokrotnie w miejscach, o których piszemy. Warto się przekonać, że jest w nich atmosfera.

Nasz serwis jest w fazie ciągłego rozwoju. Jesteśmy otwarci na sugestie i współpracę. Pracujemy nad kolejnymi fragmentami serwisu, które wprowadzimy tutaj w najbliższym czasie. Zanim to jednak nastąpi liczymy na Twoje uwagi, spostrzeżenia, informacje. Chcielibyśmy rozbudować serwis o nowe elementy, ale również poprawić jakość tych które już się tu znajdują. Dostrzegamy, że inspirują one innych do działania - jest to dla nas motywacja, by podnosić poprzeczkę i stać się najciekawszym serwisem o krainie w której mieszkamy.

Zatem, Spotkajmy się na Roztoczu!

Redakcja