Dlaczego Roztocze?

Z pewnością jeśli tylko planujesz wyjazd do roztoczańskiej krainy zadajesz sobie to pytanie. I słusznie, ponieważ planując wyjazd, który ma dać chwile spokoju i radości każdy powinien się nad tym zastanowić.

Lasy, łąki, pola, zbiorniki wodne, rwące i spokojne rzeki, wspaniałe zabytki, miejsowości i ich bogata historia, ciekawe legendy to tylko kilka aspektów, które zapełnią terminarz corocznego wyjazdu w te strony. Nawet wówczas, jesli wyjazd będzie kilkudniowy lub tygodniowy. 

Przyznać trzeba, że samo Roztocze jest swego rodzaju filtrem, który powoduje, że przyjeżdzają tutaj ludzie którzy mają między sobą coś wspólnego. Ów coś opisać można chęcią odpoczynku w zacisznym miejscu, gdzie nie słychać miejskiego gwaru. Jednak możliwość sięgnięcia po różnego rodzaju atrakcje również jest ważna. Wolny czas możemy spędzić na zwiedzaniu regionu, wyjazdach rowerowych, kajakach. Swoje miejsce odnajdzie tutaj wiele rodzajów hobby (wędkarstwo, paralotniarstwo, kolarstwo, modelarstwo).

Jeśli do tego wszystkiego dołożymy fakt, że Roztocze jest regionem posiadającym bardzo rozbudowane zaplecze noclegowe i gastronomiczne, uczynimy z niego miejsce stanowiące poważna alternatywę dla innych nad którymi zastanawiasz się planując urlop.

Galeria